امروز ۲۷ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۶ ق.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان از مصدوم شدن 14 نفر و فوت شدن یک نفر از زوار اربعین حسینی در وقوع تصادف‌های صبح امروز در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
image_print

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان به نقل از خبرگزاری آریا:

 

سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان از مصدوم شدن ۱۴ نفر و فوت شدن یک نفر از زوار اربعین حسینی در وقوع تصادف‌های صبح امروز در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آریا از آبادان ،دکتر امین منصور دقایقی پیش اظهار داشت: تصادف نخست ساعت ساعت ۸:۲۵ دقیقه صبح در نزدیکی دروازه وروی جاده خرمشهر-اهواز بر اثر برخورد زنجیره‌ای خودروهای پراید، سمند و آردی محقق شد.

وی افزود: در تصادف یاد شده ۸نفر مصدوم شدند که با اعزام ۳ آمبولانس مصدومان به بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر و آیت‌اله طالقانی آبادان اعزام شدند.

این مقام مسئول دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد: حادثه بعدی نیز ساعت ۱۰:۱۷ دقیقه در مسیر شادگان به سمت بندرامام خمینی بر اثر واژگونی خودروی ام وی ام شکل گرفت که متاسفانه در این اتفاق ۲ زائر (یک خانم ۴۰ساله و یک کودک ۴ساله) جان خود را از دست دادند.

وی در همین خصوص گفت: در این تصادف نیز ۵کد آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و ۵مصدوم را به بیمارستان‌های شهید معرفی‌زاده شادگان منتقل کردند.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.