امروز ۲۷ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۰ ق.ظ
رئيس كميته بهداشت و درمان از انتقال هوايى ٤٤ مصدوم از ايلام به تهران خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومى سازمان اورژانس کشور؛ دکتر کولیوند رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین در مورد جزئیات انتقال هوایى ۴۴ مصدوم و بیمار از ایلام به تهران گفت: روز دوشنبه ٢٢ مهر ٩٨، ۴۴ مصدوم و بیمار از زائران اربعین حسینى با اقدامات درمانى مناسب نیرو هاى اورژانس ١١۵ ، براى ادامه روند درمان و انتقال به شهر هاى مبدا از ایلام با هواپیما به تهران انتقال داده شدند.

وى تصریح کرد: براى تسریع در انجام این عملیات، یک تیم درمانى شامل پزشک، پرستار و تکنسین هاى اورژانس با تجهیزات پزشکى کامل از تهران با هواپیما به ایلام اعزام شدند.

دکتر کولیوند گفت: سازمان اورژانس کشور براى انتقال مصدومان از فرودگاه به شهر هاى مبدا و بیمارستان هاى تهران یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از استان قم ، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴ دستگاه آمبولانس از استان البرز، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ٢٠ دستگاه آمبولانس از اورژانس تهران و ٣ دستگاه آمبولانس از استان گیلان به فرودگاه اعزام کرد.

رئیس کمیته بهداشت و درمان در پایان اضافه کرد: مصدومان در تهران به بیمارستان هاى بعثت، لقمان، شریعتی ، شریعت رضوی، مطهری،رسول اکرم(ص)، امام خمینی (ره)، هفتم تیر ، در استان قم به بیمارستان نکویی ، در استان البرز به بیمارستان مدنی و در استان رشت به بیمارستان پورسینا انتقال داده شدند.

 

 

 

عکس: ابوالفضل ماهرخ

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.