امروز ۲۷ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۹ ب.ظ
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان از انتقال 5 مصدوم از ایلام به گیلان خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومى مرکز اورژانس گیلان؛ روز دوشنبه ٢٢ مهر ٩٨، ۵ مصدوم و بیمار از زائران اربعین حسینى که در بیمارستان امام خمینی ایلام بستری بودند با اقدامات درمانى مناسب نیرو هاى اورژانس ۱۱۵، براى ادامه روند درمان و انتقال به شهر هاى مبدا از ایلام با هواپیما به تهران انتقال داده شدند.

دکتر پیمان اسدی رییس اورژانس ۱۱۵ گیلان در خصوص این ماموریت گفت:طی هماهنگی های به عمل آمده توسط EOC وزارت بهداشت اورژانس۱۱۵ گیلان ۳ تیم فوریتهای پزشکی مجهز به ۶ پرسنل فوریت و ۳ دستگاه آمبولانس به تهران اعزام کرد.

وی در ادامه گفت: اورژانس ۱۱۵ گیلان راس ساعت ۱۰ شب ۲۲ مهر ماه، ۵ بیمار و مصدوم گیلانی را از فروگاه مهراباد تهران تحویل گرفت. مددجویان ۴ مرد و ۱ نفر خانم بودند که طی دریافت اقدامات درمانی مناسب ساعت ۴ صبح به بیمارستان های آموزشی درمانی پورسینا و حشمت رشت انتقال داده شدند.

دکتر پیمان اسدی با اشاره به این نکته که ۵ مصدوم و بیمار از زوار اربعین حسینی بودند افزود: بیمار انتقال یافته به بیمارستان حشمت آقایی ۵۲ ساله و ۴ بیمار انتقال یافته به پورسینا ۱نفر خانم و ۳ نفر دیگر مرد بودند همگی با موفقیت انتقال یافته و در حال دریافت خدمات درمانی مناسب در استان خود می باشند

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.