امروز ۲۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ
ساخت پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی جاده ای آهوان از شهریور سال جاری با همت خیر نیکوکار

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در استان سمنان؛سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸ دکتر اطهری، مدیر حوادث و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه به اتفاق کارشناسان این مرکز از ساختمان در حال ساخت پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی جاده ای آهوان بازدید کرد.

دکتر اطهری، مدیر حوادث و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه گفت: تردد سالانه بیش از ۲۰ میلیون مسافر و زائر علی ابن موسی الرضا(ع)  از محور شرق به غرب استان سمنان، این شاه راه را به یکی از محورهای مهم و اصلی کشور تبدیل کرده است.

دکتر اطهری اظهار کرد: پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی آهوان از پایگاه های مهم و استراتژیک محور دامغان- سمنان که از زمان راه اندازی در کانکس مستقر بوده و ساختمان پایگاه از اولویت های مهم این مرکز می باشد.

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه گفت: پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی جاده ای آهوان از شهریور سال جاری با همت خیر نیکوکار در حال احداث می باشد و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است مدیر حوادث و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه و کارشناسان این مرکز همچنین از پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی آهوان و آمبولانس و تجهیزات آن نیز بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات تکنسین های فوریت های پزشکی پایگاه آشنا شدند.

 

 

انتهای خبر/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.