امروز ۸ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷ ق.ظ
در ادامه فعالیت های اورژانس هوایی:
مسعود حاجی رجبی رییس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان از جستجو و امدادرسانی به مصدوم سقوط از کوه در ارتفاعات بخش عمادشهر توسط بالگرد اورژانس لارستان خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی وستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی لارستان، ظهر امروز بالگرد اورژانس لارستان جهت جستجو و امداد رسانی به جوان ٢٨ که به دلیل سقوط از کوه دچار ضربه به سر و صورت و خونریزی شده بود، به پرواز در آمد.

مسعود حاجی رجبی رییس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان در این رابطه گفت : ظهر امروز پنجشنبه ٢۵ مهرماه ٩٨ طی تماس با مرکز اورژانس لارستان و اعلام سقوط فرد از کوه های اطراف بخش عمادشهر (غار بنو) سریعا تیم عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی لارستان وارد عمل شد. با توجه به اطلاعات دریافتی از همراهان مصدوم و همچنین نا مشخص بودن موقعیت مصدوم، بلافاصله بالگرد اورژانس شهید قائدی به سمت منطقه مورد نظر به پرواز در آمد. با پیدا شدن مصدوم و نامناسب بودن منطقه‌ برای فرود بالگرد با مهارت کاپیتان پرواز و هاور کردن بالگرد مصدوم به بالگرد منتقل شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به بیمارستان امام رضا (ع) لار منتقل شد.

تیم پروازی: کاپیتان ها  پهلوان و شجاعی نژاد و آقایان کامگار و فروزان

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.