امروز ۲۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۸ ق.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
بر اثر دو سانحه رانندگی در محور آبادان به سمت بندر امام خمینی در مسیر برگشت 4 نفر از زائران مصدوم و 6 نفر دیگر در دم جان باختند.
image_print

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان:

 

صبح امروز ۲۵ مهر ۹۸ بر اثر دو  سانحه رانندگی در مسیر بازگشت زوار ۴ نفر مصدوم و ۶ نفر دیگر جان باختند. در ساعت ۱۰:۱۶ گزارشی مبنی بر واژگونی خودرو پراید در محور آبادان به سمت بندر امام خمینی _سه راهی بندر شادگان، دریافت شد. سریعا مرکز ارتباطات شادگان سه کد آمبولانس از پایگاههای شهری ۱_نهر مسلم و خوردورق را به محل حادثه اعزام می کند.

متاسفانه بعلت شدت برخورد ۴ نفر در دم کشته و ۲ نفر دیگر مصدوم شده بودن که بلافاصله اقدامات درمانی اولیه بر روی بیماران انجام و برای بررسی بیشتر و ادامه مداوا به بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان منتقل می شوند.

حادثه دوم در ساعت ۱۱:۳۶ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ آبادان مبنی بر واژگونی خودرو پژو ۴۰۵ گزارش داده می شود. بدون فوت وقت کد آمبولانس پایگاه های شهرک صنعتی و  شهری  ایستگاه ۱۰ آبادان به محل حادثه اعزام می شوند.

بر اثر این اتفاق ۲ نفر از زائران در صحنه جان خود را از دست داده بودند و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم شدند .کارشناسان فوریت های پزشکی پس از انجام اقدامات درمانی لازم ، مصدومین حادثه را برای ادامه درمان به بیمارستان امام خمینی (نفت) آبادان منتقل می کنند.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.