امروز ۲۸ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ ق.ظ
رییس مرکز اورژانس گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در دره شهر ایلام خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومى مرکز اورژانس گیلان؛ دکتر پیمان اسدی ریس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان درباره اقدامات انجام شده از سوی این مرکز گفت: از آغاز استقرار نیروهای اورژانس گیلان مورخ ۲۰ مهر ماه در دره شهر ایلام تا کنون بالغ بر  ۳۴۰ نفر از زائران اربعین حسینی  خدمت امداد و درمانی دریافت کرده اند.

وی در ادامه گفت مراجعات و امدادرسانی ها بصورت سرپایی بوده و ۱۰ نفر از این تعداد به مراکز بهداشتی درمانی ایلام انتقال داده شدند.

دکتر اسدی ادامه داد: اورژانس گیلان از ۲۰مهر ماه تا کنون ۲ تیم فورتهای پزشکی شامل ۴ کارشناس و ۲ دستگاه آمبولانس مجهز را به ایلام منطقه دره شهر اعزام کرده است .این تیم تا پایان بازگشت زوار اربعین حسینی در منطقه حضور خواهند داشت.

وی در ادامه به خدمت رسانی به زائرین جمهوری آذربایجان نیز اشاره کرد و گفت:علاوه بر ۲ تیم اعزامی به ایلام در استان گیلان نیز موفق به خدمت رسانی به بیش از ۸۰۰ زائر جمهوری آذربایجان که از مرز آستارا وارد ایران شده و عازم کربلای معلی بودند نیز شده ایم.

وی با بیان اینکه در طول این مدت علاوه بر تیم های مستقر در ایلام ۴ تیم فوریتهای پزشکی نیز جهت انتقال مصدومین و بیماران به ایلام اعزام کرده ایم گفت:اورژانس گیلان در این مدت با اعزام ۴ تیم مجهز فوریتهای پزشکی موفق به انتقال ۶ مصدوم و بیمار از ایلام به استان گیلان جهت انجام ادامه درمان در مراکز آموزشی درمانی گیلان شده است.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.