امروز ۱ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ
دکتر رحمانی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز و در راستای افزایش مهارتی و آگاهی عموم مردم به احیا قلبی ریوی پایه ، این مرکز بصورت رایگان آموزش می دهد.
image_print

به گزارش ستاداطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز تبریز ، دکتر رحمانی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز و در راستای افزایش مهارتی و آگاهی عموم مردم به احیا قلبی ریوی پایه ، این مرکز بصورت رایگان آموزش می دهد.
دکتر فرزاد رحمانی با بیان اینکه طرح موفق اورژانس یار در سطح مدارس و ادارات در حال اجراست افزود: با توجه به استقبال از این طرح و ضرورت« آموزش احیا با دست» در غرفه اورژانس در سالن شهریار نمایشگاه بصورت تئوری و عملی مبحث احیا قلبی ریوی پایه BLS ارائه خواهد شد.
وی یادآور شد: با توجه به اهمیت شروع احیا پایه تا رسیدن اورژانس و نظر به افزایش موفقیت در احیا پیشرفته ACLS این امر مهم در راستای اهداف سازمانی تداوم خواهد یافت.
لازم به یادآوری است این غرفه در سالن شهریار و همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز و در تاریخ‌های ۲۹ مهرماه الی ۴آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد و به آموزش گیرندگان موفق گواهی اهدا خواهد شد .

گفتنی است :طرح آموزش همگانی احیاء پایه قلبی ریوی با شعارهای : “دستهای شما زندگی بخش اند” ” در دستان شما قلبی نهفته است” ادامه خواهد یافت.
#انتهای پیام#

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.