امروز ۲۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷ ب.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
دکتر امین منصور سخنگوی کمیته بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی با انتشار از خادمین زائران اربعین حسینی در حوزه بهداشت و درمان تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی  آبادان ، در متن دکتر امین منصور آمده است ؛

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

“حب الحسین یجمعنا”
اربعین حماسه عظیم و ماندگار عشق و ارادت به اهل بیت سلام الله علیها است، و در این مسیر عاشقان بسیاری خالصانه گام در طریق اثبات عاشقی گذاشتند تا با خدمت رسانی به زوار حضرت سیدالشهدا علیه السلام دفتر زندگی خویش را برکتی جاودانه ببخشند. از این رو اربعین ۹۸ را بایست از پرشکوه ترین حماسه های بی بدیل و ماندگاری به حساب آورد که برای سالها در خاطر مردم باقی خواهد ماند.

داوطلبان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی آبادان به ویژه نیروهای خدوم اورژانس پیش بیمارستانی نیز همچون سنوات گذشته با حضوری عاشقانه ، خدمت رسانی به زائران کوی دوست را سرلوحه تلاش خود در این ایام قرار دادند و با ارائه خدمات درمانی و امدادی بین راهی طریق الحسین ، سند روشن مهرورزی بدون مرز را، به نمایش گذاشتند.

اینجانب مراتب تقدیر و امتنان از همکاری‌های مؤثر و کارآمد کلیه متصدیان و دست اندرکاران دخیل در امر خدمت رسانی به زوار اربعین در حوزه سلامت  را اعلام می دارم و امیدوارم این تلاش های خالصانه مورد خشنودی پروردگار متعال و رضایت حضرت امام حسین علیه السلام قرار گرفته باشد.
برای همکاران تندرستی و توفیقات روزافزون را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

 

دکتر امین منصور سخنگوی کمیته بهداشت و درمان اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان و رءِس اورژانس پیش بیمارستانی ۱۳۹۸/۰۸/۰۱

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.