امروز ۱ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۴ ب.ظ
رییس مرکز اورژانس گیلان از ارائه 425 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی توسط فوریتهای پزشکی گیلان در مرز مهران و ایلام خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومى مرکز اورژانس گیلان؛ دکتر پیمان اسدی ریس اورژانس ۱۱۵ گیلان درباره اقدامات انجام شده از سوی این مرکز گفت: نیروهای اورژانس گیلان به مدت ۱۱ روز در دره شهر ایلام و مرز مهران مستقر بوده و بالغ بر ۴۲۵ نفر از زائران اربعین حسینی  خدمت امداد و درمانی دریافت کرده اند.

وی در ادامه گفت مراجعات و امدادرسانی ها بصورت سرپایی بوده و ۱۰۰ نفر از این تعداد به مراکز بهداشتی درمانی انتقال داده شدند.

دکتر اسدی به اشاره به رشد ۷۵ درصدی ماموریت‌های اورژانس گیلان در این مدت گفت: اورژانس گیلان از ۲۰مهر ماه تا ۱ آبان ماه  ۲ تیم فوریتهای  پزشکی شامل ۴ کارشناس به همراه ۲ دستگاه آمبولانس مجهز را جهت امدادرسانی به مناطق مرزی اعزام کرد .این تیم ها تا پایان بازگشت زوار اربعین حسینی در منطقه حضور داشتند.

وی در ادامه به خدمت رسانی به زائرین جمهوری آذربایجان نیز اشاره کرد و گفت:علاوه بر ۲ تیم اعزامی به ایلام در استان گیلان نیز موفق به خدمت رسانی به بیش از ۸۰۰ زائر جمهوری آذربایجان که از مرز آستارا وارد ایران شده و عازم کربلای معلی بودند نیز شدیم.

وی با بیان اینکه در طول این مدت علاوه بر تیم های مستقر در ایلام ۴ تیم فوریتهای پزشکی نیز جهت انتقال مصدومین و بیماران به ایلام اعزام کرده ایم گفت:اورژانس گیلان در این مدت با اعزام ۶ تیم مجهز فوریتهای پزشکی موفق به انتقال ۸ مصدوم و بیمار از ایلام، تهران و اراک به استان گیلان جهت انجام ادامه درمان در مراکز آموزشی درمانی گیلان شده است.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.