امروز ۲۲ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۱ ق.ظ
مدیر مرکز اورژانس 115 گیلان از انجام 7264 ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان، در 23 روز طرح امداد نوروزی خبر داد.
image_print
مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۷۲۶۴ ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان، در ۲۳ روز طرح امداد نوروزی خبر داد.
دکتر پیمان اسدی گفت : طرح امداد نوروزی مطابق سنوات قبل و با دستورالعمل وزارت محترم بهداشت، از ۲۴ اسفند ماه آغاز و تا ۱۸ فروردین ادامه اشت.
 مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان با راه اندازی ۲۳ ایستگاه سلامت نوروزی، استقرار ۵۴ پوشش جاده ای در مسیر های پرتردد و حادثه خیز و آماده باش کامل ۶۳ پایگاه شهری و جاده ای خدمات خود را به مسافران نوروزی که استان سرسبز گیلان را انتخاب نمودند ارائه کرد.
وی ادامه داد:در ۲۳ روز این طرح تعداد ۷۲۶۴ نفر از خدمات فوریتهای پزشکی گیلان بهره مند شدند که از این تعداد ۱۹۶۸ موردآن مربوط به حوادث ترافیکی و ۵۲۹۶ مورد غیر تصادفی بوده است .
مدیر اورژانس ۱۱۵ گیلان افزود: تعداد ۳۶۷۱ نفر از کل خدمات گیرندگان اورژانسی به بیمارستان های استان گیلان انتقال یافتند. در این مدت ۶۳ پایگاه اورژانس گیلان و پوشش های سلامت نوروزی به جهت تشخیص میزان آمادگی، جهت ارائه خدمات فوریتهای پزشکی توسط تیم کمیته پایش مستمرا مورد پایش و بررسی قرار گرفت.
دکتر پیمان اسدی در پایان از تمام پرسنل خدوم اورژانس گیلان که در این ایام به دور از خانواده هایشان مشغول ارایه خدمات فوریتهای پزشکی به هموطنانمان بودند تشکر و قدردانی کرد.
عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.