امروز ۳ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۴ ق.ظ
۴ دستگاه آمبولانس بنز کمک دار به مبلغ ۸۰ میلیارد ریال معادل ۸ میلیارد تومان به شهرستانهای هفتکل'باِغملک'مسجدسلیمان و رامهرمز اختصاص داده شد. این آمبولانسها بنا به شرایط محیطی و مناطق کوهستانی به شهرستانهای فوق الذکر اختصاص داده شد.
image_print

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ دکترمحمد امین زرگر رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه از اختصاص ۴ دستگاه امبولانس بنز کمک دار به شهرستانهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد.
در شروع این مراسم ابتدا دکتر زرگر ضمن خوش امد گویی به مهمانان حاضر در جلسه از ریاست محترم دانشگاه و هیات رئیسه و ریاست محترم اورژانس کشور به دلیل توجه ویژه به فوریتهای پزشکی استان خوزستان تقدیر و تشکر نمودند .

در ادامه دکتر نظری ریاست دانشگاه از فعالیتهای بی نظیر پرسنل فوریتهای این دانشگاه در بحرانهای اخیر سیل استان و زلزله مسجدسلیمان و راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی (ع)تشکر و قدردانی نمودند.

همچنین دکتر خلیلی معاون توسعه دانشگاه ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل اورژانس از اختصاص ۹ میلیلارد تومان جهت ساخت ساختمان جدید اورژانس و همچنین اعتبار جهت ساخت پایگاه های جدید اورژانس و تعمیرات آمبولانس ها خبر دادند .

در پایان این مراسم دکتر زرگر از ریاست محترم اورژانس کشور و ریاست دانشگاه و هیات رئیسه و پرسنل خدوم،  که تمام وقت در خدمت رسانی و کمک به مردم بودند، تشکر و قدردانی نمود .

 

انتهای خبر/

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.