امروز ۳ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۷ ق.ظ
دكتر كوليوند از مناطق زلزله زده آذربايجان شرقى بازديد كرد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبح امروز (جمعه) دکتر کولیوند نماینده وزیر بهداشت و دکتر نوری معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور جهت بازدید از مناطق زلزله زده ، بیمارستان ها ، مراکز بهداشت ، خدمات بهداشت و روند درمان مصدومان زلزله در آذربایجان شرقى عازم این استان شدند.

دکتر کولیوند در این بازدید از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقى ، بیمارستان برکت امام خمینى (ره) در شهرستان میانه ، مرکز بهداشت و مناطق تخریب شده در روستاى ورنکش بازدید و از نزدیک روند درمان مصدومان را پیگیرى کرد.

آخرین وضعیت مصدومان زلزله در آذربایجان شرقى

رئیس سازمان اورژانس کشور از آخرین جزئیات روند درمان مصدومان زلزله در استان آذربایجان شرقى گفت: مصدومان بدون اینکه عارضه دار شوند توسط پرسنل اورژانس ١١۵ انتقال و در مراکز درمانى تحت مراقبت درمانى قرار گرفتند.

وى اظهار داشت: از ۵٣٠ مصدوم مراجعه کننده به مراکز درمانى در میانه و سراب ٢٨ نفر بسترى ، مابقى مصدومان نیز بعد از درمان مرخص و ٢ مصدوم نیز جهت ادامه روند درمان با بالگرد اورژانس هوایى به بیمارستان هاى تبریز انتقال داده شدند.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: وضعیت بهداشت و درمان در مناطق زلزله زده به صورت پایدار است و متخصصین بهداشت و مدیریت بیمارى هاى واگیر نیز جهت پیشگیرى از بیمارى هاى واگیردار در مناطق حضور دارند.

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.