امروز ۶ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۹ ب.ظ
جلسه بررسی نقاط ضعف و قوت کمیته بهداشت و ‌درمان اربعین ۹۸ با حضور دکتر کولیوند برگزار شد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز (سه شنبه ۲۱ آبان ماه) جلسه بررسی نقاط ضعف و قوت کمیته بهداشت و ‌درمان اربعین با حضور دکتر کولیوند رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی، دکتر لرنژاد قائم مقام سازمان اورژانس کشور، دکتر نوری معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور ، مسئولان اورژانس مراکز استان های درگیر در اربعین و سایر مسئولان اورژانس کشور  برگزار شد.

دکتر کولیوند در این جلسه، حضور مسئولان حوزه بهداشت و درمان در مرزهاو استان های مرزی، EOC وزارت بهداشت و مرکز مانیتورینگ اربعین به صورت مستمر،  اعزام و استقرار نیروهای اورژانس بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و در تاریخ های مقرر، برنامه ریزی بهره برداری بهینه از اورژانس بیمارستان های شهرستان مهران، سرابله و دهلران، ایجاد دو بخش icu با ظرفیت ۱۱ تخت و بستری عمومی به ظرفیت ۱۳ تخت در بیمارستان امام خمینی ایلام، فعالیت ۲۴ ساعته EOC های دانشگاههای استان های مرزی، ارتقائ سطح سواد و آگاهی زوار بمنظور پیشگیری از ابتلا به بیماریهای واگیردار از جمله نقاط قوت عملکرد کمیته بهداشت و درمان در پیاده روی اربعین امسال دانست.

وی افزود: ما باید بر اشکالات متمرکز شویم تا برای سال آینده رفع شود. همچنین باید بررسی کنیم درخصوص مراسم اربعین، چه اصلاحاتی باید انجام شود تا این موارد را جمع بندی و دنبال کنیم.

در ادامه جلسه روئسای مراکز اورژانس نیز نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای رفع اشکالات و تقویت نقاط قوت مراسم اربعین بیان کردند.

در پایان جلسه دکتر کولیوند ضمن ارزیابی دیدگاه های بیان شده  بر لزوم پیگیری پیشنهادات ارائه شده تاکید کرد.

 

 

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.