امروز ۲ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۰ ب.ظ
خیرین، گنجینه ارزشمند اورژانس پیش بیمارستانی کشور
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در استان سمنان؛چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸ دکتر اطهری، مدیر حوادث و رئیس سازمان اورژانس دانشگاه و دکتر پورمحمدی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان به اتفاق مدیر درمان شبکه و کارشناسان این حوزه با حضور در دفتر کار مظفری، خیر نیکوکار دامغانی، از زحمات و تلاش های ارزشمند وی در ارتقای اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه قدردانی کردند.

دکتر اطهری، مدیر حوادث و رئیس سازمان اورژانس دانشگاه گفت: خیرین، گنجینه ارزشمند اورژانس پیش بیمارستانی کشور و پشتوانه محکمی برای ارتقای این مجموعه می باشند.

مظفری اظهار داشت: مشارکت خیرین در تأمین زیرساخت های اورژانس پیش بیمارستانی با توجه به فعالیت بی منت این مجموعه به عموم مردم، نشانه قدردانی آنان از زحمات تلاشگران این حوزه است.

شایان ذکر است پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی یزدان آباد شهرستان دامغان با مشارکت مظفری، خیر نیکوکار دامغانی احداث شده است.

روابط عمومی سازمان اورژانس دانشگاه: با توجه به اتمام ساختمان پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی یزدان آباد توسط خیر نیکوکار، به زودی ساختمان این مرکز تجهیز و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دکتر اطهری به اتفاق کارشناس این مرکز همچنین از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی صید آباد، کلاته ملا و قوشه بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات تکنسین های فوریت های پزشکی آشنا شدند.

 

انتهای پیام/.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.