امروز ۲۸ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۵ ب.ظ
رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی درگذشت نماينده مردم ايرانشهر در مجلس شوراى اسلامى را تسلیت گفت.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی درگذشت دکتر محمد نعیم امینى فرد، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شوراى اسلامى را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

با کمال ناباوری در زمانی که همه داغدار شهادت سردار دل ها شهید سرافراز میهنمان شهید حاج قاسم سلیمانی بودیم، خبر درگذشت برادر عزیزمان جناب آقای دکتر محمد نعیم امینی فرد از همکاران عزیز و پرتلاش در عرصه سلامت و از پیشگامان ماندگار حرفه مقدس پزشکی و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی را شندیم، این غم جانکاه قطعا موجب تأسف و تأثر جامعه پزشکی کشور است.

شایسته ترین و عالی ترین عبارات هم ناتوان هستند از بیان ویژگی های شخصیت ارزنده کسی که عمر پر برکت خود را صرف خدمت صادقانه به مردم عزیز در نجات جان و کاهش آلام هموطنان نموده است. هجران وی در حقیقت حضور جاودانه اش در محضر خداوند متعال است.

ایشان علاوه بر آنکه چهره ای ماندگار در عرصه سلامت ،پزشکی ونیکوکاری است، مایه افتخار و مباهات سازمان اورژانس کشور نیز بوده و بی شک، خدمات ارزشمند وی در میان نسل های آینده کشور ماندگار خواهدبود.

اینجانب درگذشت جانسوز این پزشک فرهیخته و خیرخواه را به خانواده آن مرحوم، همه همکارانم و جامعه ی پزشکی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علوّ درجات برای ایشان و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم.

دکتر پیرحسین کولیوند
رئیس سازمان اورژانس کشور

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.