امروز ۲۹ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۸ ق.ظ
رئیس سازمان اورژانس کشور عصر امروز دوشنبه به منظور بازدید از مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان وارد این استان شد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورزانس کشور؛ دکتر کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور جهت بازدید از مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان و نظارت بر روند ارائه خدمات بهداشتى ، درمانى و فوریت هاى پزشکى به این استان سفر کرد.

 

 

دکتر کولیوند از ارائه خدمات فوریت هاى پزشکى توسط بالگرد هاى اورژانس هوایى در مناطق سیل زده خبر داد و گفت: از ابتداى وقوع این حادثه ، دو فروند بالگرد اورژانس هوایى ایرانشهر و زاهدان در مناطق سیل زده حاضر و خدمات فوریت هاى پزشکى را به هموطنان ارائه نمودند و امروز نیز یک فروند بالگرد اورژانس هوایی گناباد به این منطقه اعزام شد.

رییس سازمان اورژانس کشور در این سفر ضمن بازدید از مناطق سیل زده از نزدیک در جریان وضعیت خدمات بهداشتى، درمانى و فوریت هاى پزشکى قرار گرفت و با مسئولان این استان درباره بحران سیل رایزنی کرد.

وی در این سفر با حضور در کنار هموطنان سیل زده و شنیدن مشکلات آن ها ، وضعیت خدمات بهداشتى ، درمانى و فوریت هاى پزشکى و اسکان آسیب دیدگان را از نزدیک بررسی کرد.

 

 

جلسه بررسی مشکلات موجود و‌ خدمات ارائه شده در مناطق سیل زده با حضور دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور ، رئیس و جمعى از مسئولان دانشگاه علوم پزشکى سیستان و بلوچستان در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار برگزار شد.

 

 

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.