امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ
دکتر پیرحسین کولیوند مدیر بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در پیامی در گذشت دکتر محمود معتمدی از پیشگامان حرفه پزشکی را تسلیت گفت.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر پیرحسین کولیوند مدیر بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در پیامی در گذشت دکتر محمود معتمدی از پیشگامان حرفه پزشکی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

با کمال ناباوری خبر درگذشت برادر عزیزمان جناب آقای دکترسید محمود معتمدی از همکاران عزیز و پرتلاش در عرصه سلامت و از پیشگامان ماندگار حرفه مقدس پزشکی را شنیدیم، پزشک پرتلاش ومهربانی که سالیان سال تمام وجود خود را وقف تربیت شاگردان ممتاز کرد و در راستای نجات جان هموطنان و کاهش آلام همه مراجعین به ایشان هیچگونه دریغی نداشتند. این غم جانکاه قطعأ موجب تأسف و تأثر جامعه پزشکی کشور است.

شایسته ترین و عالی ترین عبارات هم ناتوان هستند از بیان ویژگی های شخصیت ارزنده کسی که عمر پر برکت خود را صرف خدمت صادقانه به مردم عزیز و نجات جان و کاهش آلام هموطنان نموده است. هجران وی در حقیقت حضور جاودانه اش در محضر خداوند متعال است.

ایشان که از پزشکان امین، مومن، فرهیخته، مهربان و دوست داشتنی بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) نیز بودند علاوه بر آنکه چهره ای ماندگار در عرصه سلامت، پزشکی و نیکوکاری است، مایه افتخار و مباهات جامعه پزشکی بوده و بی شک، خدمات ارزشمند وی در میان نسل های آینده کشور ماندگار خواهدبود.

اینجانب درگذشت جانسوز این پزشک فرهیخته و خیرخواه را به خانواده آن مرحوم، همه همکارانم و جامعه ی پزشکی تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان علوّ درجات برای ایشان و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم.

دکتر پیرحسین کولیوند
مدیر بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.