امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۵ ق.ظ
آخرین کارگاه آموزشی PHTM(مراقبت پیش بیمارستانی در بیماران ترومایی)باهدف افزایش دانش علمی و مهارت عملیاتی پرسنل فوریتهای پزشکی در گیلان برگزار شد.
image_print

  

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ گیلان کارگاه آموزشیphtm، به مدت ۲ روز مورخ ۱۳و ۱۴بهمن ماه ۹۸ از ساعت ۸ لغایت۱۷ در دانشکده پرستاری مامایی، مرکز مهارتهای بالینی دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت ۲۴ نفر از تکنسین های اورژانس ۱۱۵ گیلان انجام شد.

در ابتدای دوره pre test از کلیه شرکت کنندگان اخذ شد و مباحثی چون ارزیابی صحنه، ارزیابی ثانویه، خونریزی و شوک،ناتوانی و معلولیت،کودکان و سالمندان،تریاژ، کارگاه عملیاتی و انجام post test(جهت ارزیابی اثر بخشی آموزش های ارائه شده) از موارد مطروحه در این دوره بوده است.

از خصوصیات ویژه این دوره که آن را با سایر دوره ها متمایز میکند، شبیه سازی مصدومان حادثه بر اساس تئوری ارائه شده از سوی اساتید دوره و برگزاری کارگاه عملیاتی اختصاصی جهت هر مبحث بوده است.مدرسان این دوره آقایان ساجد بخشی، وحید شیرزاد، مهرداد قلی زاده و رضا بی گناه بودند.در این دوره آقایان محمد کاظمی،ابوطالب قربانی،نیما مرادمند و سید احمد میرشجاعی حایز بیشترین نمره در آزمون تئوری شدند.

 لازم به ذکر است دوره مذکور آخرین دوره این کارگاه ها بود و تمامی تکنسین های فوریتهای پزشکی گیلان در این دوره ها حضور داشته و توان علمی خود را بالا بردند
عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.