امروز ۱۹ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷ ق.ظ
جلسه تعیین تست های سلامت روان رانندگان حرفه ای برگزار شد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز(یکشنبه) جلسه تعیین تست های سلامت روان رانندگان حرفه ای پرخطر، با حضور دکتر لرنژاد قائم مقام سازمان اورژانس کشور و دکتر نوری معاون فنی و عملیات سازمان و نمایندگان مرکز سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد، مرکز سلامت محیط و کار و انجمن روانپزشکان ایران در سازمان اورژانس کشور برگزار شد.

این جلسه با هدف بررسی تست های سلامت روان مورد تائید انجمن روانپزشکان ایران تشکیل شد.

معاینات و مصاحبه های روانپزشکی، تشخیص های روانپزشک پس از انجام ارزیابی ها، چگونگی ارزیابی های تکمیلی با نظر روانپزشک و در نهایت اعتراضات افراد و نحوه رسیدگی به اعتراضات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه جهت طرح موضوع در جلسه اصلی کمیسیون ایمنی راهها با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، نکات اصلاحی ظرف مدت ۱۰ روز آتی به سازمان اورژانس کشور ارائه و همچنین تامین اعتبارات انجام طرح پایلوت توسط مرکز سلامت روان و مرکز سلامت محیط و کار، مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین در پایان جلسه بر اصلاح برخی از موضوعات این طرح توسط مرکز سلامت روان و مرکز سلامت محیط و کار ظرف مدت ۱۰ روز جهت ارائه به سازمان اورژانس کشور برای بیان در کمیسیون ایمنی راهها با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مورد تاکید قرار گرفت.

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.