امروز ۱۴ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۳۵ ب.ظ
مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اورژانس برگزار شد
تودیع و معارفه در اورژانس 115جهرم
image_print

🔸به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس جهرم ، مراسم تکریم و معارفه ی رئیس سابق و رئیس جدید سازمان  اورژانس ۱۱۵جهرم  با حضور اعضای هیات رئیسه و جمعی از همکاران اورژانس در تاریخ ۲۰ بهمن ۹۸ ، برگزار شد.

🔸رئیس دانشگاه ضمن تقدیر از تلاشهای وحیدسعادتمند خاطر نشان کرد: آقای سعادتمند مطمئنا پس از اتمام تحصیل در دوره دکترا و کسب تجربه و دانش جدید می تواند تاثیر خوبی در جهت رشد و اعتلای آموزش دانشگاه به عنوان یک عضو هیات علمی داشته باشد. ضمن اینکه انتظار می رود ایشان در مدت تحصیل، مجموعه اورژانس دانشگاه را تنها نگذاشته و مثل قبل دلسوزانه تجریبات چندساله خود را در اختیار مدیریت جدید قرار دهد.

🔸دکتر محمد رحمانیان همکاری و تعامل همه جانبه کلیه پرسنل این مرکز در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به بیماران را خواستار شد.

🔸وحید سعادتمند در سخنانی از زحمات یکایک کارکنان خدوم بخش اورژانس قدردانی کرد و سازمان اورژانس جهرم را یکی ار فعال ترین مراکز اورژانس برشمرد و بیان داشت: طی چند سال اخیر این مرکز به دانش و تجهیزات به روز مجهز شده و نه تنها به همشهریان بلکه با وجود آمادگی نیروهای متخصص و بهره مندی از پایگاه هوایی به شهرهای همجوار نیز خدمت رسانی کرده است.

🔸دکتر محمد رضا خوشرو نیز در این مراسم از تدوین برنامه های مدون در جهت رشد و ارتقای این مرکز خبر داد و گفت: سازمان اورژانس جهرم سابقه خوب و درخشانی در وزارت بهداشت و سازمان اورژانس کشور دارد و از همین رو می توان در اجرای برنامه ها به راحتی حمایت وزارت را جلب کرد.

🔸وی افزود: سازمان اورژانس۱۱۵ جهرم با تمام توان در جهت ارائه خدمات به مردم شریف خواهد کوشید.

🔸در پایان این مراسم حکم انتصاب رئیس جدید سازمان اورژانس جهرم به دکتر محمد رضا خوشرو اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های آقای وحید سعادتمند، قدردانی به عمل آمد

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.