امروز ۲۰ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷ ب.ظ
ارائه خدمات سرپایی فوریت های پزشکی به 68 نفر مراجعه کنننده در مراسم اربعین شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی از ارائه خدمات سرپایی فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به ۶۸ نفر مراجعه کننده به ایستگاه های مستقر در مراسم اربعین شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش سردار حسین پورجعفری خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز کرمان، دکتر صابری در این رابطه افزود: خوشبختانه مراسم اربعین سرداران مقاومت در شهر کرمان با حضور انبوه جمعیت داخل و خارج از استان و کشور به خوبی برگزار شد و هیچ گونه حادثه ناگواری رخ نداد و مصدوم نیازمند به خدمات بستری بیمارستانی در این مراسم وجود نداشت.

وی گفت: ۶۲ نفر با مراجعه به مراکز پست های درمان اضطراری، بیمارستان سیار و تیم های فوریت های پزشکی در محل و به صورت سرپایی درمان شدند و  و ۶ نفر به  مراکز درمانی منتقل شدند که پس از دریافت خدمات اولیه ترخیص شدند.

وی ادامه داد: ۲ نفر از افراد منتقل شده دچار ترومای جزئی در اندام پا و ۴ نفر دیگر دچار مشکلات قلبی و تنفسی شده بودند.

صابری در پایان گفت: در مراسم اربعین شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی در شهر کرمان از ۳۸ آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ دستگاه موتورآمبولانس استفاده شد و همچنین علاوه بر آماده باش تمامی بیمارستان های دانشگاهی، نظامی، خصوصی و تامین اجتماعی، یک بیمارستان سیار و ۲ پست درمان اضطراری در مجموعه مسجدصاحب الزمان(عج) جهت ارائه خدمت به زائران مزار مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش سردار حسین پورجعفری برپا شد.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.