امروز ۲۱ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۵ ق.ظ
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت ارتباطات، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیروی انتظامی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همکاری گسترده ای را آغاز می کنند.
image_print

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، ششمین جلسه کمیته فنی و عملیاتی قرارگاه مدیریت بیماری کرونا ویروس، روز شنبه دهم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و هشت در مرکز هدایت عملیات و مدیریت بحران وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور نمایندگانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت ارتباطات، نیروی انتظامی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
بنابراین گزارش، در ابتدای نشست، هر کدام از سازمان ها نسبت به اقدامات پیشگیرانه در خصوص کرونا ویروس گزارش خود را ارائه کرده و امکانات اختصاص داده شده به این فعالیت ها را اعلام کردند.
در ادامه جلسه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست های خود را برای مشارکت سازمان ها مطرح کرد و ظرفیت های طرفین برای اطلاع رسانی و گسترش فعالیت های پیشگیرانه به منظور ریشه کنی کرونا ویروس بررسی شد.
در پایان این نشست، ابلاغیه ها و آیین نامه های لازم صادر و برای همکاری مشترک توافق نامه های مربوطه به تایید و امضای طرفین رسید.
استفاده از فناوری های دیجیتال در حوزه پرداخت های الکترونیک برای استفاده کمتر از تجهیزات پرداخت پول و عوارض جاده ای، استفاده از ظرفیت های رسانه ای سازمان ها برای اطلاع رسانی و آگاه سازی موثق و یکپارچه و استفاده از زیرساخت های موجود و به اشتراک گذاری آن برای یکپارچگی بیشتر بین سازمانی از توافقات انجام شده بود.
لازم به ذکر است جلسات کمیته فنی و عملیاتی قرارگاه مدیریت بیماری کرونا هر روز از ساعت ۱۴ با حضور سازمان های دولتی برای یکپارچه سازی فعالیت های پیشگیرانه برای ریشه کنی کرونا ویروس به ریاست سازمان اورژانس کشور، در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، وب سایت سازمان اورژانس کشور به نشانی ems.behdasht.gov.ir در دسترس می باشد.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.