امروز ۲۲ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۲ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از آمادگی اورژانس 115 گناباد جهت مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در مرکز گناباد، دکتر امین زمانی گفت: نیروهای عملیاتی اورژانس ۱۱۵ این روزها با تجهیزات محافظتى، خط اول مواجهه و مبارزه با کرونا هستند و وظیفه رسیدگی و انتقال بیماران مبتلا به کرونا را به مراکز درمانی معین بر عهده دارند. در همین راستا اورژانس ۱۱۵ گناباد با وجود محدودیت منابع با تجهیزآمبولانسها به تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی برای تکنسینهای عملیاتی  آمادگی پاسخگویی به مددجویان را دارد.

 

وی افزود: راه اندازی محل شستشو و گندزدایی که تمامی آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ بصورت مرتب و اصولی پس از انتقال بیمار، شستشو و ضدعفونی می گردد و همچنین خرید و تجهیز کلبه پایگاهها به تجهیزات گندزدایی و مه پاش جهت ضد عفونی پایگاهها از دیگر اقدامات اورژانس ۱۱۵ گناباد میباشد.

دکتر زمانی اضافه کرد: از تمام مردم عزیز شهرستان گناباد و بجستان خواهش میشود در خانه های خود بمانند وبنا به توصیه وزارت محترم بهداشت جز در موراد شدید از مراجعه به مراکز درمانی خودداری نمایند .انشاااله با توکل و استعانت از خدای مهربان، اطمینان می دهیم که کلیه تکنسین ها و کارکنان اورژانس تا ریشه کنی کامل کرونا ویروس در کنار مردم قدرشناس شهرستان گناباد و بجستان خواهند بود .

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.