امروز ۲۱ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۹ ق.ظ
فرماندار شیراز گفت:
صبح روز گذشته در دیدار با فرماندار شهرستان شیراز، رئیس سازمان اورژانس فارس گزارشی از مجموع اقدامات انجام شده در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی ارائه کردند.
image_print

صبح روز گذشته در دیدار با فرماندار شهرستان شیراز، رئیس سازمان اورژانس فارس گزارشی از مجموع اقدامات انجام شده در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس فارس، “دکتر محمد جواد مرادیان” در این دیدار ضمن ارائه گزارش به فرماندار شهرستان شیراز گفت: سازمان اورژانس فارس با تجهیز کردن تمام تیم های امدادی و عملیاتی خود به تجهیزات حفاظت شخصی، امکان انتقال بیماران مشکوک به کرونا ویروس را به مراکز درمانی معین استان مهیا کرده است

وی در ادامه افزود: در کنار این امکان روزانه یک دستگاه آمبولانس ویژه جهت انتقال بین بیمارستانی در شیراز نیز در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان اورژانس فارس در ادامه گفت: سازمان اورژانس فارس با بهره گیری از نیروهایی ایثارگر و جهادی تمام قد در جبهه مبارزه با کرونا ویروس در کنار مردم ایستاده است و از هیچ تلاشی در این مبارزه فروگذار نخواهد بود.

“دکتر مرادیان” با اشاره به نقش خیرین، گفت: خیرین با تهیه اقلام مورد نیاز این روزهای جامعه و توزیع آن در مناطق محروم می توانند نقش بزرگی در بیرون رفت جامعه از این بحران داشته باشند.

وی همچنین گفت: آقای جوکار یکی از خیرین حوزه اورژانس است که ماسک و مواد ضدعفونی تهیه و آن را در مناطق محروم و کم برخوردار شیراز توزیع کردند.

دکتر امیری فرماندار شهرستان شیراز نیز با تشکر از خیر اورژانس، نیروهای جهادگر اورژانس ۱۱۵ و حوزه درمان گفت: ایران در جبهه مبارزه با ویروس کرونا به نیروهای فداکاری چون اورژانس ۱۱۵ افتخار می کند و تاریخ این فداکاری و از خودگذشتگی را فراموش نخواهد کرد.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.