امروز ۲۱ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۰ ق.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
دکتر امین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی مرکزآبادان از پرواز بالگرد اورژانس هوایی برای انتقال سریع و ایمن مادر شاخص پر خطر خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان:

 

دکترامین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی آبادان گفت : بالگرد اورژانس هوایی برای نجات جان مادر شاخص پرخطر به پرواز در آمد. این بیمار ۳۱ ساله با خونریزی داخلی و انجام عمل سزارین اورژانسی و تثبیت علایم حیاتی در بیمارستان ولیعصر خرمشهربستری شده بود که امروز صبح جهت ادامه درمان با بالگرد به اهواز اعزام شد.

ایشان در ادامه گفت : در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز ساعت ۲۱ اسفند ۹۸ با اعلام بیمارستان ولیعصر خرمشهر به مرکز پایش مراقبت های شبانه روزی MCMC مبنی بر نیاز به اعزام سریع و ایمن مادر شاخص پر خطر به مرکز درمانی مجهز بلافاصله اقدامات لازم جهت انتقال بیمار شروع گردید.

وی افزود : مرکز پایش مراقبت های درمانی MCMC  پس از گرفتن پذیرش برای بیمار در icu بیمارستان امام خمینی اهواز با همکاری و هماهنگی مرکز هدایت عملیات بحران EOC بالگرد اورژانس هوایی در ساعت ۰۹:۰۰ در فرودگاه بین المللی آبادان برای انتقال بیمار بر زمین نشست.

دکتر منصور در پایان اظهار داشت : بیمار ۳۱ ساله به کمک آمبولانس فوریت های پزشکی خرمهشر از بیمارستان به فرودگاه انتقال داده شد و از آنجا با بالگرد به بیمارستان امام اهواز اعزام گردید

گفتنی است پایان عملیات اعزام هوایی با تحویل دادن بیمار به بیمارستان امام خمینی اهواز در ساعت ۱۰:۰۰ خاتمه پیدا کرد.

 

در ادامه تصاویری از این اعزام را مشاهده می کنید:

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.