امروز ۲۱ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۷ ق.ظ
ems 115- ilam
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه از مردم به واسطه چهارشنبه سوری بی‌خطر در استان ایلام.
image_print

به گزارش روابط عمومی فوریت های پزشکی ایلام: پیام تقدیر رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه از مردم به واسطه چهارشنبه سوری بی‌خطر در استان

بسمه تعالی
یکی از مخاطرات و دغدغه‌های پرسنل فوریتهای پزشکی، همواره چهارشنبه سوری پایان سال بوده که گاهی اوقات با سهل‌انگاری و بی تفاوتی نسبت به خطرات آن؛ متاسفانه حادثه‌آفرین می‌شود.
امسال نیز بنابر تکلیف سازمانی و تلاش برای داشتن یک چهارشنبه سوری بی خطر؛ از مدت‌ها قبل با آگاهی بخشی، آموزش و انتشار توصیه‌هایی با مضمون چهارشنبه سوری و مخاطرات و حوادث تابع آن، همکاران فوریت‌های پزشکی به شایستگی در راه تحقق این مهم اهتمام و جدیت خود را نشان دادند.

خوشبختانه در چهارشنبه سوری روز گذشته؛ استان ایلام روزی بی‌خطر و بدون حادثه را پشت سر گذاشت که جای شکرگذاری دارد و قطعاً حاصل تلاش و جدیت دست اندرکاران در راستای آگاهی‌بخشی به جامعه از طریق توصیه‌ها و تبیین مخاطرات آن و راه‌اندازی پویش *چهارشنبه سوری بی خطر* بوده است.

از این رو از همه مردم فهیم و شریف استان ایلام که در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های فوریت‌های پزشکی، با در خانه ماندن به واسطه پویش *چهارشنبه سوری بی خطر* و پیشگیری از انتشار بیماری کرونا نهایت همکاری، همدلی و همراهی خود را به نمایش گذاشتند؛ صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

آرزوی قلبی همه ما خدمتگزاران مردم در عرصه فوریت‌های پزشکی در استان؛ داشتن جامعه‌ای سالم و بدون مخاطرات است و در این راه نیازمند همکاری، همدلی و همراهی مردم شریف استان خواهیم بود.

دکتر صیدنورعلیمرادی
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.