امروز ۱۰ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۰ ب.ظ
دکتر پيرحسين کولیوند، كه درحال خدمت رساني به هموطنان درگير بيماري كرونا شد و هم اكنون تحت درمان است طی پیامی از خانواده تکنسین های اورژانس قدردانی کرد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دکتر پیرحسین کولیوند، که درحال خدمت رسانی به هموطنان درگیر بیماری کرونا شد و هم اکنون تحت درمان است طی پیامی از خانواده تکنسین های اورژانس قدردانی کرد.

 

حال رییس اورژانس کشور خوب است

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نوروز امسال و آغاز فصل بهار با شرایط بد شیوع ویروس کرونا که در هفته های اخیر اکثر نقاط کشور را تحت تاثیر قرار داده همراه شد که باز هم همکاران اورژانس در سراسر کشور با تمام وجود از لحظات اولیه در میدان حاضر شدند و مثل همیشه در بحران و بلا دوشادوش هموطنان خدمت ایثار گونه نمودند.

لذا بر خود واجب می دانم با توجه به حمایت خانواده محترم همکارانم که این مدت به ناچار و برای حفظ سلامت خانواده خود، فاصله و دوری عزیزانشان را تحمل می کنند که یقینا این خدمت جهادی بدون حمایت های شما بزرگواران میسر نمی باشد، کمال تقدیر و تشکر را نمایم.

همچنین برای سلامتی آن دسته از همکارانم که در حین خدمت رسانی به هموطنان، خودشان گرفتار این بیماری شدند از خداوند متعال طلب سلامتی و شفای عاجل دارم.

بی شک این ایثار و فداکاری شما عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار و باعث وجود برکات الهی در زندگیتان خواهد شد چرا که خداوند در قرآن می فرماید:
“اگر جان کسی رانجات بخشید گویی کل بشر را نجات داده اید”
و ما جانمان را گذاشتیم تا جانی را نجات دهیم.

دکتر پیرحسین کولیوند
رئیس سازمان اورژانس کشور

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.