امروز ۱۵ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۱ ق.ظ
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر بارش شدید باران و سیل ناشی از آن در استان‌های هرمزگان، فارس، بوشهر، قم، گیلان، کرمان، سیستان و بلوچستان، سمنان، خراسان جنوبی و رضوی و مازندران تاکنون 21 نفر مصدوم، 2 نفر مفقود و ۱۲ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.
image_print
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ مجتبی خالدی با بیان این‌که براساس گزارش‌ها و هشارهای سازمان هواشناسی تا صبح امروز سه شنبه ساعت ۸:۳۰ در استان‌های هرمزگان،بوشهر،فارس،سیستان و بلوچستان،قم،گیلان،خراسان جنوبی و رضوی،مازندران،سمنان و کرمان شاهد بارش‌های شدید باران هستیم اظهار کرد: سیلاب‌های گسترده در این استان‌ها موجب مصدومیت ۲۱ نفر شد که ۱۶ نفر از آنها به مراکز درمانی اعزام و ۵ نفر دیگر نیز در محل به صورت سرپایی درمان شدند.

وی افزود: متأسفانه تاکنون ۱۲ نفر در این ۱۱ استان جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به انسداد موقت محورهای فرعی در برخی شهرستان‌های جنوب کشور از جمله در ریگان، کهنوج و فنوج، یادآور شد: بر اثر سیل در شهرستان رودان هرمزگان دو نفر مفقود شدند و تلاش‌ها برای یافتن این افراد ادامه دارد.

خالدی در پایان خاطرنشان کرد: انتظار داریم که با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و توصیه‌‌های مکرر وزارت بهداشت مبنی بر ماندن مردم در منازل‌شان برای قطع زنجیره انتقال ویروس، از رفت و آمد و ترددهای غیرضروری پرهیز شود.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.